Warsztaty Kulinarne z Kohersen Mycook – Fotorelacja

Dzisiejszy dzień minął bardzo sympatycznie. Dzięki warsztatom kulinarnym organizowanych przez markę Kohersen.
Od jakiegoś czasu korzystam z robota wielofunkcyjnego tej marki i jestem bardzo zadowolona. Dlatego też, jak usłyszałam o warsztatach ucieszyłam się. Takie warsztaty pomagają też w pobudzeniu inspiracji i pomysłów.

Świąteczne warsztaty polegały na tym, że każda osoba miała robota i trzeba było zrobić jakieś smakołyki z przepisu, który był podany.
Były zupy, sosy, śliwki w czekoladzie i inne cudowności. Na mnie trafiło zrobienie żurawiny. Tak się złożyło, że lubię żurawinę, a szczególnie w połączeniu z kaczką 🙂 Coś pysznego. Przepis znajdziecie TU 🙂

Podczas warsztatów udało mi się poznać wiele ciekawych osób, w tym m.in Sylwię Chrzanowską ambasadorkę marki Kohersen Mycook.

Bardzo sympatyczna osoba, utalentowana. Jej smakołyki rozpływały się w buzi. Pyszne serniki, jabłeczniki czy śledzie w sosie curry były niesamowite.

Uwielbiam tego robota bo ma wiele funkcji zastępujących inne narzędzia :

Całe wydarzenie doskonale przygotowane pod względem teoretycznym, praktycznym i funkcjonalnym. Znając tego robota wiedziałam co mnie czeka, więc tym bardziej czułam się jak ryba w wodzie jak przy nim gotowałam. Muszę się do czegoś przyznać 🙂 od kiedy go mam, mało spędzam czasu w kuchni z tradycyjnymi garnkami.. trochę lenistwo, trochę wygoda 🙂 Mimo to robot jest fantastyczny i codziennie mnie pozytywnie zaskakuje.

Bez wątpienia Robot Kohersen Mycook to idealny prezent na święta dla każdej kobiety!