SIN SKIN tusz do rzęs – recenzja

Jest wiele kosmetyków, które są reklamowane jako idealnie. Jednak tylko niektóre są na tyle doskonałe, aby sprostać największym wymaganiom.

Dziś prezentujemy recenzję tuszu do rzęs SIN SKIN. Tusz na pierwszy rzut oka wyglada jak jeden z wielu, jego szczoteczka również. Ale efekt, który zobaczymy po jego pomalowaniu przechodzi nasze wyobrażenie.

  1. Po jednym nałożeniu na rzęsy efekt jest już widoczny. Dlatego też ten tusz będzie idealny dla osób, które nie lubią dużo nakładać tuszu na rzęsy, a chciałyby mieć miarodajny efekt.
  2. Po dwóch nałożeniach tuszu na rzęsy, są one gęściejsze, wydłużone, pogrubione i podkręcone. Można nawet powiedzieć, że dają nawet lekki efekt sztucznych rzęs. Mimo 2 warstw nałożonych w krótkich odstępach czasu nie czuć na oku „ciężkości”
  3. Po nałożeniu tuszu, efekt pozostawał przez cały dzień, bez konieczności poprawiania w trakcie dnia.
  4. Producent wspominał o tych wszystkich opcjach na swoim opakowaniu i zdecydowanie jest to prawda.
  5. Tusz ładnie się prezentuje, szczoteczkę ma ergonomicznie wykręconą, przez co łatwo się go aplikuje.
  6. Tusz będzie również idealny do salonów kosmetycznych, które tym bardziej czasami mają klientki, które potrzebują delikatnego makijażu okolicznościowego, ale z efektem wow.
  7. Idealnie zapakowany. Z każdej strony opakowanie zaklejone, przez co mamy pewność, że otwieramy kosmetyk jako pierwsi. Przez co jego data ważności zaczyna biec w chwili kiedy sami go otwieramy.

Bez wątpienia jest to jeden z najlepszych tuszów obecnie na rynku. Nie tylko za jego możliwości, ale również doskonałą szczoteczkę.

Kosmetyki SINSKIN są dostępne w sprzedaży w wybranych drogeriach sieci Rossmann.

Więcej o marce na www.sinskin.pl