Hotel Melia Barajas – Madrid recenzja

Będąc na kilka dni w Madrycie musiałam dla was przygotować recenzję hotelu w którym spałam. Hotel Melia Barajas bardzo ładny, przestronny czysty.

Śniadania wyborne. Znajdzie tu każdy coś dla siebie. Niesamowicie smaczne owoce. Świeżo wyciskany sok pomarańczowy co jest rzadkością w niektórych hotelach nawet 5 gwiazdkowych. Tutaj każde danie śniadaniowe rozpływa się w ustach. Jajecznica nie proszkowa jak to w hotelach bywa tylko z prawdziwych jajek, jajka sadzone kiełbaski, nawet można było zjeść dania chińskie i wietnamskie. Coś niesamowitego.

Hotel znajduje się nieopodal lotniska BARAJAS. Wielkim plusem hotelu jest to, że z lotniska jeździ darmowy bus hotelowy, który co 15 minut zabiera wczasowiczów bezpośrednio pod hotel. Droga z hotelu byłaby dość długa więc można zaoszczędzić na taxi 🙂

Tak samo powrót na lotnisko – my mieliśmy lot koło 7:00 rano, więc musieliśmy z hotelu się wymeldować koło 5:00 rano i już o 5:15 czekał na nas bus. Bardzo to pomocne. Dojazd z hotelu do centrum Madrytu również super, ponieważ około 6 minut pieszo od hotelu znajduje się stacja metra, które równie często kursuje.

Cena za nocleg to około 95 euro, jakość do ceny bardzo zaskakuje. Przy hotelu znajduje się również basen, z którego można korzystać w sezonie.

Pełne wyposażenie w łazience.

Hotel zasługuje conajmniej na 5 gwiazdek.

Minusem hotelu było to, że w pokoju nie było czajnika. Wieczorami jak wracaliśmy było chłodno i można byłoby wypić ciepłą herbatkę, niestety trzeba było zejść na dół do baru i tam kupić. To jedyny minus tego miejsca.
melia barajas madrid hotel recenzja madryt na weekend 7

melia barajas madrid hotel recenzja madryt na weekend 8

melia barajas madrid hotel recenzja madryt na weekend 3

melia barajas madrid hotel recenzja madryt na weekend 5

melia barajas madrid hotel recenzja madryt na weekend 9

melia barajas madrid hotel recenzja madryt na weekend 12

melia barajas madrid hotel recenzja madryt na weekend 332

melia barajas madrid hotel recenzja madryt na weekend 21

melia barajas madrid hotel recenzja madryt na weekend 1

melia barajas madrid hotel recenzja madryt na weekend 44

melia barajas madrid hotel recenzja madryt na weekend 2

melia barajas madrid hotel recenzja madryt na weekend 54t

melia barajas madrid hotel recenzja madryt na weekend

02aMeliaBarajas-GeneralPool1200x628 02bmeliabarajas-generalpoolnight1200x628 2MeliaBarajas-LobbyReception 4MeliaBarajas-WeddingBanquets 3MeliaBarajas-BreakfastRestaurant

Wpisz miejsce gdzie się wybierasz, określ datę i zobacz ceny hoteliBooking.com