FREEDOM MAKEUP – nowa linia kosmetyków dla profesjonalistów

Ostatnio jak wspomniałam wam na facebooku otrzymałam pakiet kosmetyków. Kosmetyki dla profesjonalistów do makijażu. Nowa linia kosmetyków FREEDOM MAKEUP #Proartist to niesamowite kosmetyki, które nie tylko są bardzo dobrej jakości, ale również są bardzo ekonomiczne.

Jednak muszę stwierdzić, że są doskonałe. Bardzo praktyczne. Dlaczego?

  1. Paletka magnesowa, dzięki, której można dowolnie łączyć cienie, róże i rozświetlacze to najlepsze co można mieć. Idealnie można dopasować gamę kolorystyczną jadąc do klientki na makijaż. Nie trzeba całego wielkiego kufra kolorów brać z sobą.
  2. Kolory wytrzymały bardzo długo, a co za tym idzie rzeczywiście wskazane są dla profesjonalistów. Nie każde cienie tak długo utrzymują się na powiekach.
  3. Możliwość kombinacji z różami, rozświetlaczami czy też wybór dowolnej gamy kolorystycznej cieni to strzał w dziesiątkę. Bowiem po co kupować całą wielką paletę, skoro używa się z niej np. tylko 2 czy 3 kolorów. Bywa tak często.
  4. Niesamowite cuda jakie można łączyć z sobą i kolorystyczne kombinacje powinny zachwycić nawet najbardziej wymagającego wizażystę.
  5. Minusów brak, bo do tej pory nie spotkałam tak dobrych cieni i różu