Debby recenzja pudru i różu do twarzy. Nowości Kosmetyczne

Tym razem mam dla was recenzję pudru mat & fix marki Debby, młodszej siostry marki Deborah.

Najnowsze kosmetyki w matowej odsłonie. Nie tylko to wspaniała wiadomość dla fanów tej marki, ale również dla osób, które szukają dobrych kosmetyków z końcowym efektem matu na twarzy.

Na pierwszy rzut oka zwykłe plastikowe pudełeczko, nie różniące się od innych tanich kosmetyków dostępnych w drogeriach. Jednak są plusy takiego opakowania.

Automatycznie widzimy jaki kosmetyk mamy pod ręką. Jego kolor, strukturę. Pudełeczko nie przekazuje jednak całej informacji. W tym delikatnym opakowaniu kryje się bardzo dobry kosmetyk.

Puder Mat & Fix ( biały) ma na celu normalizowanie wydzielania sebum, matować i zapobiegać błyszczeniu się skóry. Tak też się dzieje. Spokojnie do 4-5 godzin puder spełnia swoje zadanie u osób z cerą mieszaną ( 2 osoby testowały) oraz 2-3 godziny u osób z cerą tłustą ( 2 osoby testowały )

Nie ma co ukrywać, ale na rynku obecnym nie ma produktu, który by matował twarz przez minimum 12 godzin bez poprawek. Ten puder nie tylko daje nam możliwość świeżego wyglądu, ale również jest w kamieniu co jest dużym plusem.

Przeważnie tego typu kosmetyki są w talku lub sypkie, co utrudnia ich aplikację poza domem. Ten puder możemy włożyć do torebki i zawsze jest pod ręką.

Cena około 30 zł w zależności od miejsca sprzedaży. 8,5g to niewielka gramatura, ale wystarczająca dla osób, które dużo używają kosmetyków.

Transparentność pudru wpływa pozytywnie na potencjalnego odbiorcę. Dlatego, że kolor pudru idealnie dopasuje się do kolorytu skóry.

Może być ona bardzo opalona, lub bardzo blada – ten puder jak kameleon będzie idealnie dopasowany. Produkt delikatnie perfumowany co może negatywnie wpłynąć na alergików, jednak po testach u nas nikogo nie uczulił.

DSCN2313-1024x768 DSCN2314-1024x768

Pojemność różu to 9g, więcej niż pudru. Z racji tego, że róż do policzków kupujemy nie tak często jak puder jego pojemność jest delikatnie większa.

Mocna pigmentacja może sprawić, iż w jego nałożenie w dużej ilości, może negatywnie wpłynąć na efekt końcowy makijażu. Dlatego, przed jego użyciem proponujemy zrobić próbę na policzkach, aby dopasować idealną ilość nałożenia dla siebie.

Kosmetyki dostępne w sieciach drogerii Super-Pharm.

debby recenzja puder róż do policzków-1

debby recenzja kosmetyków

DSCN2316-1024x768 z121