Debby Lip pencil Mega Gloss – Kredka do ust – recenzja

Ostatnio w moje ręce wpadły pomadki do ust Debby. Miałam okazję wypróbowania jej podczas mojego wyjazdu do Madrytu. Kredka ta charakteryzuje się delikatnym blaskiem, niczym błyszczyk do ust. Jest delikatna jak pomadka ochronna, jednak kolor jest bardzo soczysty i ładnie wygląda na ustach.

 

Wielki plus za łatwość aplikacji. Gdziekolwiek jestem w każdej chwili jak kredką mogę pomalować szybko usta. Szczególnie, że czasami muszę mieć w pracy kolor NUDE, ale jak wychodzę po pracy ze znajomymi do kina to mogę pomalować sobie o to właśnie tą kredką. Jej kształt nie zajmuje wiele miejsca w kosmetyczce więc idealnie wszędzie się mieści.

Dodatkowo kredka posiada właściwości odżywcze, co się czuje na ustach. Pomadka nie wysusza ich, wręcz przeciwnie.

Zapytacie pewnie gdzie można ją kupić? 🙂 W wielu miejscach, w drogeriach internetowych, stacjonarnych. Duży wybór kolorów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Pomadka będzie dobra dla tych osób, które nie często używają takich kolorów, ale chcą ładnie wyglądać jak nagle trzeba gdzieś wyjść. Polecam z całego serca.

Poza tym, co warto wiedzieć o tej marce? 

To wyjątkowa włoska marka oferująca kosmetyki kolorowe dla kobiety młodych duchem, niezależnych, nowoczesnych, kochających zabawę  kolorem. Połączenie miejskiego, nowoczesnego stylu, wysokozaawansowanych technologii, inspiracji czerpanych z całego świata …Debby marka z ikrą!! Na światowym poziomie, niekonwencjonalna, niekonformistyczna, nowoczesna i TRENDY. Śmiałe, odważne kolory, wysoka jakość produktu, konkurencyjne ceny, maxi pojemności to zalety, które wyróżniają markę wśród innych dostępnych na rynku.