Be RAW – nowe batony i kulki Ewy Chodakowskiej – Recenzja

15 listopada weszły do sprzedaży batony i kulki Ewy Chodakowskiej. Nie mogłam się doczekać, bo zastanawiałam się jak będą smakować.

Na rynku jest wiele energetycznych batonów, fitbatonów itd. Oczekując na produkty wydane przez najsłynniejszą fot trenerkę w Polsce myślałam, że będzie to kolejny „baton”, który za wiele nowego nie wprowadzi. Udałam się dziś do Rossmana, jakie moje zdziwienie, jak zapytałam Pani czy są batony Ewy Chodakowskiej – odpowiedź brzmiała – nie ma. Mówię, ale od wczoraj powinny być w sprzedaży u Państwa.. Poszłam sama sprawdziłam na półce, okazało się, ze były tylko żółte i kulki. Wszystkie inne sprzedane i puste po nich miejsce.

Dziś razem z Smakołyki Dominiki skosztowałyśmy batonika i kuleczek. O dziwo baton był mega pyszny tak samo kuleczki. Cudowny na przekąskę. Niby jest słodki, ale coś w nim jest takiego, że nie chce się zjeść nic więcej słodkiego. Jedyny minus to wysoka cena. Za batonika w promocji zapłaciłam 4,99 za sztukę, a za kuleczki 7,99 i 6,99. To bardzo wiele jak na taką małą ilość. Nie zmienia to jednak faktu, że są pyszne i z pewnością raz na jakiś czas je zakupie 🙂 Nie ma co ukrywać, ale za dobrze rzeczy trzeba zapłacić. Doskonały skład, pyszne, sycące. Idealne! I nie, nie jest to post sponsorowany 🙂 Jestem nimi zachwycona 🙂