5 produktów „zabijających” tłuszcz – MUST HAVE

Chceby zrzucić trochę z brzuszka? Albo poprawić kondycję swojego ciała? Stosowanie tych 7 produktów zdecydowanie powinno pomóc.

Naczytałam się wielu książek, czasopism, artykułów, aż w końcu udało mi się zebrać 5 produktów, które pomagają w diecie i odżywianiu.
Oto one:

  1. Wprowadzić Ryby do swojej diety – 3 razy w tygodniu. Dzięki dużej zawartości białka w rybie organizm czuje się syty, a co za tym idzie nie czujesz się dłużej głodna. Dodatkowo warto dodać, żeby organizm spalił biało musi spalić więcej kalorii 🙂
  2. Produkty pełnoziarniste. Mówi się, że zamiana chleba pszennego lub produktów pszennych( bułki, ciasta, ciasteczka, wszystko z pszenicą) na produkty pełnoziarniste powoduje nawet  o 9% zmniejszenie brzucha! Dlatego, że zmniejsza się tkanka tłuszczowa w obrębie brzucha.
  3. Olej Kokosowy – nie mylić z olejem palmowym, który nie jest za bardzo zdrowy. Olej kokosowy jest bardzo „praktycznym” produktem. Nie tylko przyspiesza przemianę materii, ale również tłuszcze w nim zawarte nie odkładają się. Mówi się, że po zjedzeniu posiłku z dodatkiem oleju kokosowego organizm szybciej pali kalorie. Proponuje się jeść go osobom, które walczą z otyłością szczególnie brzuszną.
  4. Orzechy. Orzechy po mimo iż są tłuste jednak bardzo wspierają nasz organizm. Posiadają nienasycone kwasy tłuszczowe, które obniżają poziom cholesterolu oraz ograniczają odkładanie się tłuszczu w komórkach.
  5. Warzywa strączkowe. Ciecierzyca, fasola, bób i wiele innych zawierają dużo błonnika. Czyli przyspieszają przemianę materii 🙂

Jeżeli spodobał Ci się mój przepis dodaj mnie do ulubionych <3. Będzie mi również miło jak podzielisz się swoją opinią, doświadczeniem w komentarzu :*

instagram-logo_original