Pizza online – czyli dlaczego warto zamawiać pizzę!

Dziś postanowiłam wam napisać zupełnie inny post. Post o tym, że czasami najzwyczajniej na świecie nie chce mi się czegoś gotować 🙂

Nie wierze w to, że nawet ci co kochają gotować cały czas to robią i nigdy przenigdy niczego nie zamawiają w sieci albo nie jedzą na mieście. Ja mam taki tydzień właśnie. Cały złożony z nauki do egzaminów. Jak wiecie studiuje prawo i właśnie jestem w trakcie nauki do egzaminów, które będą decydowały o tym, czy otrzymam stypendium naukowe czy też nie. Dlatego też najzwyczajniej w świecie nie mam czasu na długie stanie w kuchni i gotowanie.

Postanowiłam, że zaszaleję i zamówię pizzę. Ja wiem, że niektórzy źle odbierają zamawianie i jedzenie pizzy. Ale wychodzę z założenia, że skoro ktoś dba o siebie, codziennie ćwiczy (ja biegam) to można zaszaleć i zamówić coś ekstra.

Swoją drogą ze wszystkich dań zamawianych online pizza zawsze jest najbezpieczniejsza. Dlaczego?

Dlatego, że liczba składników w niej jest ograniczona. Ja zamawiam zawsze z warzywami. Przeważnie zamawia się z jednego lokalu, który się zna. Ja przez długie lata mieszkając w Trójmieście zamawiałam tylko w Dominos Pizza. Nie dlatego, że było obok mnie, ale dlatego, że tamtejsze pizze były zawsze dobre i zawsze ciepłe przyjeżdżały do mnie. No i cena zawsze była przystępna.

Są jednak jeszcze inne plusy zamawiania pizzy online m.in:

  1. Nie trzeba gotować, marnować czasu na siedzeniu w kuchni. To ważne, szczególnie jak czasu brak i mamy mnóstwo obowiązków.
  2. Jakoś czasami lepiej smakuje jak się samemu nie gotuje 😉 Macie tak? że czasami jakoś lepiej smakuje jak ktoś inny wam robi jedzenie. Ja czasami tak mam.
  3. Wygoda i nie tracenia czasu na dojazd na zakupy.. wszystko można zrobić online z komórki, komputera. W dzisiejszych czasach niezastąpione jest wsparcie technologii, dzięki którym online można zamawiać jedzonko.
  4. Czasami też można ciekawe rabaty złapać. Od czasu do czasu można całkiem sporą sumkę zaoszczędzić korzystając z zamawiania online.
  5. Naukowcy twierdzą, że jedzenie pizzy zmniejsza ryzyko zagrożenia chorobą nowotworową przełyku aż o 59% a wszystko to dzięki likopenie znajdującemu się w pomidorach.  Tak więc same plusy 🙂

Ja uwielbiam pizzę, częstą ją sama robie i jej zdrowe wegetariańskie zamienniki. Czasami jednak wolę skupić się na czymś innym i zamówić do domu gotową z sprawdzonego źródła.

Dlatego też dzisiaj zaszalałam i zamówiłam jak za dawnych lat z Dominos Pizza 🙂

Zrzut ekranu 2017-08-18 o 11.27.27

Zrzut ekranu 2017-08-18 o 11.18.25